Projekty

Prohlédněte si portfolio našich projektů

2023

Starobranská - Šumperk

Připravujeme realizaci jedinečného bydlení 

v historickém centru Šumperka.

2021

Rezidence na Lukách

Bydlení v zeleni ukryté v krásném a prostorném vnitrobloku 5 minut od samotného centra Brna. Developerský projekt pro všechny věkové kategorie.

2018 - 2010

Pozemky Pohořelice

164 pozemků, pro vysněné rodinné domy, v klidné části obce Pohořelice, se zajištěnou technickou a dopravní infrastrukturou, se prodávalo ve 4 etapách (Polní III a U Větrolamu)

2008

Centrum Viktoria - Brno

Moderní víceúčelový areál nacházející se v klidné lokalitě nedaleko centra města Brna na pravém břehu řeky Svratky. Moderní koncept centra nabízí propojení práce, pohybu a relaxace.

2005

Vídeňská - Brno

V tomto polyfunkčním domě, jsme zajistili scelení pozemků, projektovou dokumentaci se zajištěním stavebního povolení, archeologický průzkum, bourací a zemní práce. Následoval prodej projektu.

2004

Anenské terasy - Brno

V tomto bytovém komplexu, jsme zajistili scelení pozemků, projektovou dokumentaci se zajištěním stavebního povolení, archeologický průzkum, bourací a zemní práce a hrubou stavbu do 2.NP. Následoval prodej projektu.

2000

Reisigova - Brno

Projekt a rekonstrukce, nástavba a přístavba bytového domu, bez řešení interiérů. Následoval prodej projektu.

1998

Novobranská - Brno

V této administrativní budově, jsme zajistili projektovou dokumentaci se zajištěním stavebního povolení, archeologický průzkum, bourací a zemní práce a hrubou stavbu. Následoval prodej projektu.

1997

Konopná - Brno

Kompletní realizace bytového domu.

Následoval prodej projektu.